KONST / Litografier / Färglitografier 13025355
nr 1302 5355
Färglitografier
4 st. Sven Gerdin, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 304/375. E, 22x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:54:14
400 kr
450 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm